Kim jesteśmy?

Kancelaria podatkowa ANZ PODATKi zapewnia profesjonalną obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych, o różnym profilu działalności i formie prawnej, będąc solidnym partnerem swoich Klientów.

Oferujemy pełen zakres usług księgowych, kadrowych, konsultacji księgowych oraz doradztwa przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej.

Swoje obowiązki wypełniamy sumiennie i profesjonalnie. Gwarantujemy dyskrecję i poufność wykonywanych usług, stawiając na pierwszym miejscu dobro Klienta. Wysokiej jakości usługi świadczone są dzięki zdobytemu doświadczeniu, korzystaniu z nowoczesnych technologii informatycznych, ciągłemu rozwojowi oraz szybkiemu reagowaniu na potrzeby Klienta.

Posiadamy zawsze aktualną polisę OC Biur Rachunkowych, co gwarantuje bezpieczeństwo merytoryczne i finansowe dla prowadzonych Firm.

Logo SKwP numer 2
Logo SKwP numer 2
chairs, conference room, furniture-2181951.jpg

Historia naszego biura

Firmy poszukują księgowych zasadniczo w dwóch przypadkach: gdy dopiero rozpoczynają działalność lub gdy nie są zadowolone z dotychczasowego prowadzenia księgowości.

Klientów, którzy decydują się na zmianę biura rachunkowego, jest więcej niż nowo powstających firm! Najczęściej wynika to z faktu, że nowe firmy szukają często taniego biura rachunkowego, nie wnikając w kwestię jakości usług. Niestety, kierując się wyłącznie ceną, gramy na ogół w loterię, o czym niejednokrotnie przekonujemy się boleśnie po fakcie.

Prowadząc własne biuro rachunkowe wielokrotnie miałem do czynienia z klientami, dla których liczyła się wyłącznie niska cena. Wielokrotnie też zdarzało mi się rozmawiać z przedsiębiorcami, mającymi złe doświadczenia z poprzednimi księgowymi. Umiejętność uczenia się na cudzych błędach pozwala uniknąć własnych, a tym samym zapewnić klientom komfort profesjonalnej obsługi.

Jeszcze jako księgowy zatrudniony na etacie, zawsze kładłem duży nacisk na samodyscyplinę, wymagając od siebie więcej, niż moi przełożeni. Obecnie, świadcząc usługi w charakterze kancelarii podatkowej, gwarantuję wysoki poziom usług, potwierdzony certyfikatem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (SKwP) numer 20060/SK/2022, ubezpieczeniem OC, a także wiarygodnymi rekomendacjami moich klientów. Jednocześnie staram się nie zrażać do siebie nowo powstałych firm zbyt wysokimi cenami.